Επιστροφή στην αρχική σελίδα

4ο Δημοτικό Σχολείο ΙΛΙΟΥ

14 Απριλίου  2020

ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 4ου Δημοτικού Σχολείου Ιλίου  εκφράζουμε τη βαθύτατη θλίψη μας, για την απροσδόκητη απώλεια του αγαπητού  μας συναδέλφου,  εκπαιδευτικού Καραμήτου Δημήτρη, Διευθυντή του 5ου Δημοτικού Σχολείου Ιλίου, μέλους του Δ.Σ της Σχολικής Επιτροπής του Δήμου Ιλίου  και πρώην Διευθυντή του Σχολείου μας.

Για όλους εμάς τους συναδέλφους του, υπηρέτησε τη δημόσια εκπαίδευση με συνέπεια και υπευθυνότητα και πάντα περιέβαλλε με αμέριστη στοργή τους μαθητές του.

Θερμά συλλυπητήρια στην εκπ/κή κοινότητα που πλέον στερείται έναν καταξιωμένο συνάδελφο και στέλεχος της εκπ/σης και στην οικογένεια του ευχόμαστε καλή δύναμη και κουράγιο.

Δημήτρη, θα ζεις στις καρδιές μας, Καλό Παράδεισο!

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 4ου Δ.Σ. Ιλίου  αποφάσισε ομόφωνα, ως ένδειξη ελάχιστης τιμής:

να κατατεθεί αντί στεφάνου ένα χρηματικό ποσό στην "Κιβωτό του Κόσμου"

Να δημοσιευτεί το παρόν ύστατο αποχαιρετιστήριο μήνυμα στην ιστοσελίδα του σχολείου.

Φιλοξενία ιστοσελίδας από το sch.gr

Πνευματικά Δικαιώματα ® - 4ο Δημοτικό Σχολείο Ιλίου - 2003-2020

Επιστροφή στην αρχική σελίδα